Vad är SMIL?

SMIL är nätverket för Linköpings entreprenörer och företagsledare. Här får du tillgång till utbildningar, nätverksträffar och seminarier inom områden som berör och utvecklar ditt företagande. Du får också möjlighet att etablera nya affärskontakter – både lokala och globala – via våra nätverksträffar, aktiviteter och workshops.

Tillsammans kan vi skapa en av Europas bästa och mest kreativa entreprenörs- och innovationsmiljöer.

Kontaktuppgifter

Carola Holmér
076-81 41 053
info@smil.se

 

Faktureringsadress

faktura@smil.se

 

Postadress

SMIL c/o CIE
Linköpings Universitet
Inst för ekonomisk och industriell utveckling
581 83 LINKÖPING

 

Styrelsen 2020

Ordförande - Niclas Söör

Ordförande - Niclas Söör

DoSpace

niclas@dospace.se

Jonna Castell

Jonna Castell

Café Berget

castell.jonna@gmail.com

Tim Larsson

Tim Larsson

Almi

tim.larsson@almi.se

Sofi Rehme

Sofi Rehme

Linköpings Universitet

sofi.rehme@liu.se

Carola Holmér

Carola Holmér

RCH Sweden

carolagerda.holmer@gmail.com

Martina Hegestig

Martina Hegestig

LEAD

martina.hegestig@lead.se

Ewa Svensson

Ewa Svensson

Crearum

ewa.svensson@crearum.se