Kontakt

Kontakta oss på SMIL

För information och medlemsskap i SMIL, vänd dig till:

Erik Söderby
Vissheim
erik@vissheim.com
072-5480692

Sofi Rehme
Linköpings Universitet
sofi.rehme@liu.se
013-28 25 22
Carola Holmér
RCH Sweden AB
carolagerda.holmer@gmail.com
076-8141053
 

Gå med i SMIL

SMIL har idag ett hundratal medlemsföretag och vi vill gärna bli fler.

SMIL:s styrelse

Ordförande

Erik Söderby
Vissheim
erik@vissheim.com

Ledamöter

Sofi Rehme
Linköpings Universitet
sofi.rehme@liu.se

Tim Larsson
ALMI
tim.larsson@almi.se

Niclas Söör
DoSpace
niclas@dospace.se
Ewa Svensson
Crearum AB
ewa.svensson@crearum.se

Maria Bolin
LEAD
maria.bolin@lead.se

Karl Eldebo
Linköpings Universitet
eldebo@gmail.com

Revisor:

John Johansson
KPMG
john.johansson@kpmg.se