Kontakta oss på SMIL

För information och medlemsskap i SMIL, vänd dig till:

Amer Ali
Graphensic AB
amer.ali@graphensic.com

Magnus Klofsten
CIE, Linköpings Universitet
magnus.klofsten@liu.se
013-28 17 85

Carina Ekhager
CIE, Linköpings Universitet
carina.ekhager@liu.se
013-28 15 68

Här finns vi!

SMIL:s kontor finns i CIE:s lokaler på universitetsområdet. Du hittar oss i A-huset ingång 17-19 på Hans Meijers väg.

 

Gå med i SMIL

SMIL har idag ett hundratal medlemsföretag och vi vill gärna bli fler.

SMIL:s styrelse

Ordförande

Amer Ali
Graphensic AB
amer.ali@graphensic.com

Ledamöter

Magnus Klofsten
CIE, Linköpings Universitet
magnus.klofsten@liu.se

 

Ewa Svensson
Crearum AB
ewa.svensson@crearum.se

 

Maria Bolin
 LEAD
maria.bolin@lead.se

Jacob Svensson
Xamera AB
jacob@xamera.se

 

Magnus Bjurling
ALMI
magnus.bjurling@almi.se

 

Niclas Söör
DoSpace
niclas@dospace.se

Suppleant

Carina Ekhager
CIE, Linköpingsuniversitet
carina.ekhager@liu.se

 

Revisor (adj ledamot):

Nils Linderfalk
KPMG
nils.linderfalk@kpmg.se